top of page

bütün
sahip olduğumuz bilginin,

tecrübe ile başladığına
şüphe yoktur.

Immanuel Kant

Çalışan paydaşların ve her seviyedeki yöneticilerin gelişimleri sağlanmadığı sürece kurumları dönüştürmek pek olası değildir.

Kurumsal dönüşüm radikal bir yaklaşımdır ve mühendislik gerektirir. Yaklaşık bir yıllık bir süreçte, odağı verimlilik ve maliyet yönetimi olan bu çalışmaların sonunda, kurumunuzun her alanında %15-%30 arasında gelişim sağlayabilirsiniz

Kurumsallaşma, kurumların girişimcilerinden bağımsız olarak; sürdürülebilir, yönetilebilir, karlı büyüme modeli sistematiğidir. Bir başka deyişle Kurumsallaşma; Yönetişim, Yönetim, Yürütüm, Yargı erglerinin ayrı ergler olarak organize edilmesi, geleceğe ve beklentilere tam zamanlı uyum sağlayabilme kabiliyetini kazanma sürecidir. Kişilerden bağımsız, kurumun sürdürülebilir kurumsallaşma yolculuğuna birlikte yelken açabiliriz

KURUMSAL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞI

KURUMSALLAŞMA

KOÇLUK/MENTÖRLÜK

AKADEMİ KURULUMU

BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ

SHRM Advanced Generalist, Adler Koçluk , Points of You Koçluk, SHL ve DDI Assessor, Hay ve Kaisen 360 Derece Koçluk, Oliver Wymann Liderlik Eğitmeni Sertifikalarına sahip danışman eğitmelerimiz ile yanınızdayız.

Satış Koçluğu, Performans Koçluğu

Yönetici Koçluğu, Takım Koçluğu

Kurum İçi Koçluk, Çeviklik Koçluğu

Kurum İçi Mentörlük, Tersine Mentörlük

Sürekli gelişim hedefiniz çerçevesinde iç eğitmenlerinizi oluşturup kurumsal akademinizi kurma kararı verdiyseniz, kurumsal akademi kurulum çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yönetim kurulu olarak her ay bir araya geliyor musunuz? Kurumunuzda şeffaflık ve hesap vericilik çerçevesinde her süreçler hem de mali sonuçlar ile ilgili bilgilendirme yapılıyor mu? Bütün bunları kurumsal bir firma gereği olarak yerine getirmek istiyorsanız, deneyimli Bağımsız Yönetim Kurulu Üyelerimizle kurumsal stratejilerinize farklı bakış açıları getirebilirsiniz.

bottom of page